> Značky :: V.I.K sport

Značky

SPOLUPRACUJEME S :
                                      


Výsledek obrázku pro stockli logo
 STÖCKLI je švýcarská značka 1935. Dnes je to tradiční výrobce lyží a lyžařského materiálu. Výrobní politika pana Stöckli nedovoluje vypustit do světa lyži, která by nebyla důkladně testovaná, a tedy perfektní v každém svém detailu. 
 

 

> Slavná francouzká značka DYNASTAR vyrábÍ lyže a vybavení prvotřídní kvality a nadčasových designů.


 

Lyžáky  LANGE  získali v Soči víc medailí než jakákoliv jiná značka lyžařských bot, včetně pěti ZLATÝCH medailí a všech stupňů vítězů ve sjezdu žen!

> Firma DESCENTE nastavila určité standardy, díky nímž stále udává trend v oblasti špičkového sportovního oblečení.

Phenix > Japonský PHENIX se řadí mezi špičku ve funkčním oblečení pro profesionální i rekreační lyžaře s výbornou pověstí.
Výsledek obrázku pro colmar logo 2016 COLMAR je špičková italská značka sportovního oblečení s 90.letou tradicí
>FISHER  je rakouská firma vyrábějící sportovní vybavení zejména pro zimní sporty, např. lyžování - severské lyžování, alpské lyžování, běžecké lyžování.
SALOMON je francouzská firma  zabívající se sportovním vybavením zejména pro lyžování. 
POC je švédská společnost, postavená na silné misi: udělat vše pro ochranu života a snížit následky nehod při sportech, kde dochází k pádům díky vývoji a zlepšování osobní ochrany. 
> KARPOS je kouzelná kolekce sportovního oblečení od Italské značky SPORTFUL navrhována za pomocí profesionálních horolezců. Určena primárňe na skialpinismus, horolezectví a turistiku.
>  Běžkařina, ať už na top úrovní, nebo rekreačně bude opravdovým sportovním a relaxačním zážitkem jen ve specializovaném oblečení a doplňcích na tento sport, značky SPORTFUL.
Značka LEKI patří bezpochyby mezi světovou extratřídu v oblasti sjezdových, běžeckých a trekových holí, holí pro nordic walking a sportovních rukavic. 


 ELAN nabízí kvalitní, spolehlivé a nadčasové lyže  krásných designů.
> Luxusní lyžařské oblečení a doplňky  SPYDER z USA. Technicky propracované  materiály a umělecky zpracované střihy,  dokonalé barvy, propracované detaily.