I letos se TREK posunul o něco dál a my s ním. Pakliže si vyberete správný model, velikost rámu a kol, máte možnost poznat vzkutku opojný a obohacující zážitek z jízdy na kole. Proto je velmi důležitou součástí při nákupu kola odborné a kvalitní poradenství. Jen skutečný odborník přesně ví, co Vám nabídnout tak, aby splnil Vaše požadavky, mnohdy i předčil Vaše očekávání a žároveň, aby bylo kolo zvoleno přesně k Vaší postavě.

Jste závodník, či přemýšlíte nad prvími závody? Náročný biker nebo rekreační jezdec preferující pohodlí? Je pro Vás opravdovou výzvou zvládat náročný terén a přejezdy hor? Hledáte superlehké závodní kolo s nejkvalitnějšími komponenty, které přijíždí přímo z trati Světového poháru UCI? Ať už je váš požadavek jakýkoliv, pokud hledáte špičkový a kvalitní produkt, který bude poctivě sloužit navěky, je volba jasná, TREK! Důkazem toho je i skutečnost, že pokud si své kolo zaregistrujete na www.trek-bikes.cz, získáte na rám kola doživotní záruku.

___________________________________________________________________

ELEKTROKOLA POWERFLY+

 

_______________________________________________________________

 

 

Nová dimenze cyklistiky!

 

 Fat-Bike kolo nejen do sněhu, ale také do běžného terénu.

 

 

 

__________________________________________________________________

Pro dámy u nás naleznete kola z kategorie WSD navržené speciálně pro ženy 

Kola Woman Specific Design WSD jsou vyvíjena a testována přímo pro ženy, za použití špičkových technologií tak, jak je tomu u pánských modelů. Komponenty WSD kol jsou upraveny ženským potřebám a ergonomii. Nezapomíná se ani na design kola, který se drží moderních trendů a není problém ho kombinovat s oblečením a dalšími doplňky.

Na kolech WSD jsou používány speciální ,,dámské" komponenty jako gripy a sedla. Zároveň je odpružení nastaveno dle specifických dámských parametrů. To se nejvíce projevilo na nově představeném dámském celoodpruženém modelu Lush, který je prvním celoodpruženým kolem navrženým přímo pro ženy. Tento model vyniká nízko položenou horní rámovou trubkou pro snadné nastupování a vystupování a zároveň využívá všech nejmodernějších technologií, které najdete u top modelů celoodpružených kol značky TREK. 

Na vývoji a testování dámských kol WSD modelů se podílejí také špičkové závodnice Emily Batty, Katie Compton nebo Bec Henderson.

 

                                                                  ___________________________________________________________

 

GARY FISHER 

  Je považován za duchovního otce mountainbikingu - jízdy na horském kole. Byla to parta lidí okolo Garyho Fishera, která začala v Kalifornii jezdit na kolech v terénu. Jednalo se o takzvané clunkery - kola ze šrotu. Gary Fisher je začal upravovat. Stále se ale jednalo o klasické kolo, i když upravené. Proto začal Gary Fisher se svými přáteli se stavbou speciálních kol určených i do náročných terenních podmínek.

 Právě Gary Fisher pojmenoval v roce 1997 jeden ze svých modelů Mountain Bike. V poslední době je však především autorem mnoha myšlenek a inovátorských technických řešení. Gary Fisher tvoří a mění svět horských kol. Byl to právě Gary Fisher, kdo uvedl jako první do sériové výroby 29" kola.

  V roce 2011 začal nabízet svá kola jako součást značky TREK pod názvem Gary Fisher Collection. V roce 2013 pak rozšířil svou kolekci o další nové modely. Především jeho superlehká 29" kola Superfly SL, která byla poprvé k vidění na Olympijských hrách v Londýně, přinesla váhovou revoluci. Sen Garyho Fishera, jak přitáhnout co nejvíce lidí k aktivnímu ježdění, pokračuje dál s každou novou kolekcí 29" kol značky TREK.

 

 

 

____________________________________________________________

 

  

Company - Trek Bicycle

Firma TREK sídlí ve městě Waterloo ve státě Wisconsin. Rodinný podnik založil Richard Burke v roce 1976, kdy začínal v malé továrně s výrobou ocelových jízdních kol, která se stále rozrůstala. Začátkem devadesátých let začala vyrábět kola z tehdy nového materiálu - karbonu. V součastné době firma TREK určuje trendy, kterými se ubírá vývoj v oblasti jízdních kol a je také považována za lídra v oblasti zpracování karbonu. Její vlastní technologie zpracování nazývaná OCLV je s mnoha inovacemi aplikována ve výrobě již více jak 20 let. Kola TREK slavila úspěchy na velkých světových závodech a jsou snimi spojena jména historie světové cyklistiky jako Lance Armstrong, Fabian Cancellara, Andy Schleck, Sven Nys, Travis Brown, Emily Batty nebo Katie Compton. V roce 2011 došlo ke spojení sil se značkou Gary Fisher. Tento duchovní otec horských kol od tohoto roku nabízí své modely v nové TREK Gary Fisher Collection. TREK to je prémiová značka, na kterou se můžete vždy spolehnout.

                              ________________________________________________________________

  

 PROJECTONE

Přináší jedinečnou příležitost navrhnout si své jedinečné kolo TREK s takřka neomezenými možnostmi. Navrhněte si kolo, které bude jedinečné na celém světě

1. VYBERTE SI MODEL KOLA

 Na začátku je třeba zvolit si požadovaný model kola, který budete designovat. Na výběr jsou nejlehčí silniční kola na trhu z řady Émonda, aerodynamická silniční kola TREK Madone i kola trek Domane s pohodlným rámem, na kterých vítezí Fabian Cancellara a to nejen na jarních klasikách. Třešničkou na dortu je pak časovkářský triatlonový speciál Speed Concept. Horská kola jsou pak nabízeny v řadách Superfly SL, Superfly FS a Fuel EX.

2. ZVOLTE SI SVŮJ DESIGN

 Jedinečné kolo znamená, že druhé takové na světě nepotkáte. K dispozici jsou miliony možných kombinací designů a barev. Základní Select barvy jsou nebízeny bez příplatků, luxusní Signature jsou exkluzivně ručně lakované a jako bonus máte možnost umístit si pod lak svou jmenovku.

3. ZVOLTE SI SVÉ KOMPONENTY

 Táké ve výběru komponentů máte neomezené možnosti, vše dle Vašich návyků a požadavků. Na výběr máte nejen různé sady (Shimano, Sram nebo Campagnolo), ale především si můžete vybrat i všechny další komponenty včetně délky představce nebo šířky plášťů. Nově si kolo můžete objednat i s měřičem výkonu SRM nebo Power Tab a tím ještě více zefektivnit Váš trénink a celkovou výkonnost.

4. ODEŠLETE DO VÝROBY 

Když si vyberete své vysněné kolo TREK Project One, stačí si kolo odeslat na email nebo vytisknout jeho specifikaci. Poté stačí navštívit naši prodejnu, kde Vám bude sdělena přesná cena a termín dodání. Po potvrzení objednávky se Vaše nové kolo začne lakovat v továrně TREK ve Waterloo, následně bude letecky dopraveno do ČR a zcela připraveno k převzetí u nás na prodejně

________________________________________________________________________________