O nás

V.I.K. sport ve Zlíně působí na českém trhu se sportovním vybavením od roku 1990.
Snažíme se vyhovět všem požadavkům zákazníka, protože si dobře uvědomujeme, že každý má své specifické potřeby. Proto je i náš přístup individuální. Na prodejně (případně telefonicky či e-mailem) se Vám dostane špičkového poradenství od erudovaného odborníka s více jak 20letou praxí. Také se můžete spolehnout na profesionální a příjemný přístup. Jsme věrni pouze renomovaným značkám řadícím se ke světové špičce, které určují současné trendy. Věrnost takovým hodnotám je pro nás jedinou možnou alternativou, abychom si mohli pevně stát za svým a zároveň ve Vás pěstovat trvalou spokojenost.

Naše nabídka je pestrá, ale vše spojuje jedno, prvotřídní kvalita a jedinečnost


Naše nabídka zboží:
Cyklistika (kola, elektrokola, komponenty, oblečení a tretry, doplňky, batohy, výživa, servis, testování kol, sportovní elektronika, nosiče na automobil, tvarování vložek do treter na míru)
Běh (oblečení, obuv, doplňky, sportovní elektronika, sportovní výživa, batohy, tvarování vložek do běžecké obuvi na míru)
Outdoor turistika (oblečení, obuv, svítilny a další outdoorové a campingové vybavení, tvarování vložek do outdoor obuvi na míru)
Sportovní oblečení (obuv, mikiny, trička, kalhoty, kraťasy, batohy čepice, rukavice, ponožky)
Koloběžky (funkční oblečení, obuv, servis, komponenty)

V zimním období se věnujeme zejména vybavení pro špičkové lyžování:

Sjezdové vybavení (lyže, lyžáky, hole, oblečení, helmy, chrániče, doplňky, vaky, sportovní a cestovní tašky, tvarování ski vložek na míru, servis)
Skialpinismus (skialpinistické lyže, lyžáky, hole, stoupací pásy, lyžáky, vložky na míru, oblečení, servis)
Běžky (vosky, oblečení, hole, obuv, výživa, doplňky)
Snowboarding (snowboardy, boty, servis)
Kromě prodeje sportovního zboží zajišťujeme i půjčovnu zimního vybavení
Pro všechny příchozí zákazníky poskytujeme bezplatné odborné poradenství.