> O nás :: V.I.K sport

PRO SPORT TO NEJLEPŠÍ

Založení firmy V.I.K. sport ve Zlíně se datuje od roku 1990.
 
 
 
 

Nabízíme kompletní sportovní vybavení pro:

  • cyklistiku (kola, elektrokola, komponenty,oblečení a tretry, doplňky, batohy, výživa, servis, testování kol, sportovní elektronika, nosiče na automobil, tvarování vložek do treter na míru)

  •  běh (oblečení, obuv, doplňky, sportovní elektronika, spotrovní výživa,batohy, tvarování vložek do běžecké obuvi na míru)

  • outdoorovou turistiku (oblečení, obuv, svítílny a další outdoorové a campingové vybavení, tvarování vložek do outdoor obuvi na míru)

  • luxusní sportovní modu na běžné nošení do města i přírody (obuv, mikiny, trička, kalhoty, kraťasy, batohy čepice, rukavice, ponožky)

V zimním období se věnujeme zejména špičkové lyžařině:

Půjčovna zimního vybavení.

Snažíme se vyhovět všem požadavkům zákazníka, protože si dobře uvědomujeme, že každý má své specifické potřeby. Proto je i náš přístup individuální. Na prodejně (případně telefonicky či mailem) se Vám dostane špičkového poradenství od erudovaného odborníka s více jak 20-ti letou praxí. Také se můžete spolehnout na profesionální a příjemný přístup.

Jsme věrni pouze renomovaným značkám řadícím se ke světové špičce, které určují současné trendy. Věrnost takovým hodnotám je pro nás jedinou možnou alternativou abychom si mohli pevně stát za svým a zároveň pěstovali Vaši spokojenost.
 
- Poskytujeme splátkový prodej HOMECREDIT.
 

články

CANNONDALE

Na sezonu 2016 se Vám chystáme nabídnout špičkové modely světoznámou americkou značku CANNONDALE udávající trendy světovému cyklo průmyslu. 
Celý článek

Akce na dětská kola

 Při koupi nového dětského kola má zákazník možnost po uplynutí cca 2-3 let užívání  kola (po užití kola jedním dítětem) dostat zpět polovinu z jeho původní hodnoty. Což je bezesporu důkazem špičkové kvality našich kol.
Celý článek